Kayseri
Yumurtlama Takibi Tedavisi

Kayseri ve çevresindeki en geniş kapsamlı ve en çok sonuç veren Yumurtlama Takibi , Yumurta Takibi uygulamaları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

17

Yumurtlama Takibi, Ovulasyon İndüksiyonu, Yumurta Takibi Tedavisi

Kısırlık tedavisinde eğer yumurtlama bozukluğuna bağlı bir problem var ise ilk tercih edilen ve en basit tedavi yöntemidir.

Yumurtlama ile ilgili problemler kısırlık nedenlerinin önemli bir bölümünü oluşturur. Yumurtlama probleminin düzeltilmesi ile çiftler çocuk sahibi olabilmektedir. Adet düzensizlikleri yada hormon bozuklukları ovulasyonda bir problem olduğu hakkında bilgi verir.

Yumurtlama Takibi Ve Tedavisi Kimlere Yapılır?

Hümeyra Öztürk (8)

Sağlıklı, kontrollü ve mutlu bir Yumurtlama Takibi , Yumurta Takibi için polikliniğimize bekliyoruz.

Kayseri’de yumurtlama takibi , yumurta takibi tedavi yöntemleri ve yüksek başarı oranları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Hümeyra Öztürk (7)

Yumurtlama Gününü Tespit Etmenin En Kolay Yolu

Adetleri düzenli olan kadınlarda yumurtlama, adet kanaması başlamadan yaklaşık 14 gün önce gerçekleşmektedir. Bu, yumurtlama gününü tespit etmenin en pratik yoludur. Bu hesapla adet dönemi 28 gün süren bir kadında yumurtlama adetin 14’üncü günü olur, adet kanamasının başladığı ilk günden sayarak 14’üncü güne denk gelir. Bu günden 2-3 gün önce başlayarak 1 hafta boyunda 2-3 günde bir cinsel ilişkide  bulunmak hamile kalma şansını artıracaktır. Adetleri düzenli olarak 30 gün süren bir kadın adet kanamasının başladığı ilk günden başlayarak 16’ncı gün yumurtlama olacağını hesaplamalıdır. Adet kanamaları düzenli 35 günde bir olan kadınlarda yumurtlama günü yaklaşık olarak 21’nci güne denk gelecektir.

Size en uygun yöntemi gelin birlikte seçelim!

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Şimdi Arayın