Kayseri
Vajina Daraltma Operasyonu

Kayseri ve çevresindeki en geniş kapsamlı ve en başarılı sonuç veren Vajina Daraltma Operasyonu yöntemleri ve uygulamaları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

57

Vajina daraltma operasyonu nedir?

Vajinanızı belirli deformelerden korumamız mümkün değil fakat daraltmamız mümkün

Kadınlarda gebelik, vajinal doğum, yaşın ilerlemesi gibi sebeplerden ötürü vajinada bazı deformasyonlar olabilmektedir. Bunlardan biri de vajinal genişlemedir. Vajinal genişleme vajinal daraltma operasyonlarıyla düzeltilebilmektedir. Vajinal genişleme kadınların cinsel hayatlarını olumsuz etkileyebilmektedir. Vajinal genişlik durumda vajinal enfeksiyonlar da daha sık görülebilmektedir. Bunların önüne geçmek, deformasyonları düzelterek vajina anatomisini eski haline getirmek için vajinal daraltma ameliyatı yani vajinoplasti yapılmaktadır.

Vajina daraltma operasyonu hangi durumda yapılır?

55

Sağlıklı, kontrollü ve mutlu bir yaşam için polikliniğimize bekliyoruz.

Kayseri’de vajina daraltma tedavi yöntemleri ve yüksek başarı oranları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

54

Vajina daraltma ameliyatı nasıl yapılır?

Vajinal daraltma hastane ortamında, genel anestezi altında hastanın ihtiyaçlarına göre yaklaşık 1 saat süren bir operasyondur. Ameliyat sonrası kişi genellikle aynı gün ya da 1 gece hastanede kaldıktan sonra taburcu edilir. Vajinanın dışındaki vulvar bölgeye ve labiumlara ek işlem yapılmadıysa, ameliyatın dikiş izleri içeride kalır dışarıdan ameliyat izleri görülmez. Kendiliğinden eriyen dikişler kullanıldığı için iyileşme sürecinde dikiş alınmasına gerek kalmaz.

Size en uygun yöntemi gelin birlikte seçelim!

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Şimdi Arayın