Kayseri
Sezaryen Doğum

Kayseri ve çevresindeki en geniş kapsamlı ve en çok sonuç veren Sezaryen Doğum yöntemleri ve uygulamaları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hümeyra Öztürk (15)

Sezaryen Doğum Nedir?

Abdominal doğum olarak da bilinen sezeryan doğum; anne adayı olan kişinin karnında bir kesi yapılarak, bebeğin içeriden cerrahi bir operasyonla çıkartılıp dünyaya getirilmesi işlemine verilen isimdir

Sezaryen doğum yöntemine, hastanın tercihine bağlı olarak ya da normal doğum işleminin gerçekleştirilmesinin çeşitli sebeplerden dolayı mümkün olmadığı durumlarda başvurulur. Aynı zamanda doğum öncesi yoğun endişe yaşayan kişiler doktorlarıyla birlikte ortak karar alarak sezeryan doğum yaptırma kararı alabilirler. 

Anneye Bağlı Sezaryen Nedenleri

Hümeyra Öztürk (16)

Sağlıklı, kontrollü ve mutlu bir gebelik için polikliniğimize bekliyoruz.

Kayseri’de Sezaryen Doğum yöntemleri ve yüksek başarı oranları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Hümeyra Öztürk (17)

Sezeryan Doğum Kaçıncı Haftada Olur?

Sezaryen doğum yapılacak kişilerde hamilelik süresinin en azından 37. haftaya kadar ilerlemesi beklenir. Ve bu tarihten sonra doğum yapılabilir. Ancak en ideal olan durum, sezeryan doğumun hamileliğin 39. haftasından itibaren yapılmasıdır. Zira böylelikle bebek gelişiminin çok büyük kısmını tamamlar ve daha sağlıklı bir şekilde dünyaya gelir.

Size en uygun yöntemi gelin birlikte seçelim!

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Şimdi Arayın