Kayseri
Genital Estetik Operasyonu

Kayseri ve çevresindeki en geniş kapsamlı ve en iyi sonuç veren Genital Estetik Tedavisi yöntemleri ve uygulamaları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz. 

Hümeyra Öztürk (28)

Genital Estetik Nedir?

Kadın dış genital organları; mons pubis dediğimiz göbek altındaki kemikli kısım, labia major, labia minor , klitoris , hymen dediğimiz kızlık zarından oluşur.

Genital estetik girişimleri, genital bölgede sonradan ya da doğuştan olan şekil bozukluklarının giderilmesinde kullanılan estetik yöntemlerine verilen isimdir. Genital bölge şekil bozuklukları, ilk ve en önemlisi özgüven eksikliği yaratır. Ayrıca kadının cinsel hayatını ve günlük yaşantısını olumsuz etkilemektedir. Zamanla cinsel isteksizlik, akıntı veya ilişki sırasında anksiyete gibi ciddi sorunlar oluşabilmektedir.

Genital estetik neleri kapsar?

61

Sağlıklı, kontrollü ve mutlu bir yaşam için polikliniğimize bekliyoruz.

Kayseri’de genital estetik tedavi yöntemleri ve yüksek başarı oranları için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

60

Genital Estetiğin Riskleri

Tedavi sırası ve sonrası çok düşük derecede olumsuz sonuçlar görülür. Lazer tedavisinde ise risk sıfıra yakındır. Vajina estetiğinde veya idrar kesesini kaldırma tedavilerinde eğer uzman hekim doğrultusunda yapılmıyorsa fazla kaldırılması sonucu idrar yapamama sorunu görülebilir. Bu sorunun oluşması da çok düşük bir yüzdedir ama teorik olarak vardır.

Size en uygun yöntemi gelin birlikte seçelim!

Scroll to Top
Mesaj Gönder
💬 Yardım İster Misiniz?
Merhaba,
Yardımcı olmamızı ister misiniz?
Şimdi Arayın